Головна   /   Жалюзі горизонтальні /   

Дерев'яні жалюзі

Горизонтальні дерев'яні жалюзі у Києві

Правильне облаштування інтер'єру будь-якого приміщення (житлового чи комерційного) є дуже важливим. Всі елементи повинні бути не тільки стильними, а й поєднуватись один з одним. Особливу увагу варто приділити декоруванню вікон та дверей.

Наш інтернет магазин пропонує своїм покупцям різноманітний асортимент продукції, що постійно оновлюється, для облаштування прорізів. Для будь-якого стилю ви можете підібрати оригінальні, незвичайні рішення.
В останні роки великий попит мають жалюзі з дерева. Вони полюбилися завдяки витонченості, елегантності, високій якості. Для тих, хто віддає перевагу престижності, відмінно підійдуть вироби елітної лінійки – жалюзі з бамбука.

До основних переваг дерев'яних світлозахисних штор можна віднести:

• дозволяють створити сприятливу атмосферу;
• надійність установок. Товщина ламелей становить 2-3 мм, що забезпечує їхню міцність. Вони не піддаються деформаціям під впливом навколишнього середовища (наприклад, сильного вітру);
• чудово поєднуються з різними стилями інтер'єру;
• підходять для будь-яких приміщень – абсолютно безпечні для людей. Вони не здатні виділяти шкідливі речовини;
• за рахунок гарної густини не пропускають сонячне світло;
• стійкі до дії високих температур;
• можуть додатково оснащуватися електричною системою керування.
Незважаючи на безліч переваг, варто враховувати кілька недоліків горизонтальних дерев'яних жалюзі. Це:
• висока вартість, порівняно з виробами з інших матеріалів (алюміній, пластик, тканина);
• наявність ділянок з деревиною, що відкололася, сучками (варто відзначити, що подібних недоліків немає в бамбукових світлозахисних шторах).

Як правильно вибрати дерев'яні жалюзі

В асортименті магазину «Машир» ви знайдете різні моделі дерев'яних жалюзі з ламелями, які розташовані горизонтально. Вони чудово підходять для красивого оформлення вікон. Світлозахисні штори з дерева є чудовою альтернативою важким вертикальним дерев'яним установкам. Цей тип жалюзі вважається одним із найефективніших серед усіх наявних захистів від сонячного світла.

При виборі виробу обов'язково враховується місце монтажу: усередині віконного отвору або над ним. Також неодмінно обчислюється площа, яку займатимуть жалюзі у закритому вигляді та проводяться необхідні виміри. Точність вимірювання параметрів вікна (або дверей) дуже важлива. Якщо ви не впевнені, що можете зробити їх самостійно, рекомендуємо звернутися до майстрів компанії «Машир».

Потім визначається тип підйомного механізму та колір світлозахисних дерев'яних штор. Якщо планується встановлення електричної системи управління, це потрібно уточнювати на етапі проведення вимірів.
Горизонтальные деревянные жалюзи
Горизонтальные деревянные жалюзи
Горизонтальные деревянные жалюзи
Горизонтальные деревянные жалюзи
Горизонтальные деревянные жалюзи
Горизонтальные деревянные жалюзи