Головна   /   Ремонт вікон /   

Заміна глухого вікна на відкрите

ПЕРЕДІЛКА ГЛУХОГО ВІКНА НА ВІДКРИВАЄТЬСЯ

Глухим склопакетом називається вікно, що не має стулок, що відкриваються. У нових будинках забудовники часто заощаджують та встановлюють більше глухих стулок.

Віконною стулкою, що відкривається, є частина вікна, яка відкривається у двох видах положень: поворотному або поворотно-відкидному.

Коли рекомендується виконувати заміну глухого склопакета на стулку:

    Заміна глухого склопакета стулкою забезпечує вентиляцію в приміщеннях, що складно провітрюються.

    Також установка глухого склопакета в деяких випадках порушує правила пожежної безпеки, а вікно, що відкривається, не доставить таких проблем.

    У процесі поділу приміщення деякі кімнати позбавлені світла та погано вентилюються. У цих випадках установка вікна, що відкривається, обов'язкова.

    Часто трапляється так, що глухий склопакет неможливо повністю вимити із зовнішнього боку, вікно, що відкривається, не має таких проблем.

Переваги

Головною перевагою в установці стулки є економія часу. У процесі встановлення відпадає необхідність демонтажу вікна. У зв'язку з цим з'являється і друга перевага – відсутність сміття, а також збереження цілісності приміщення.
Процес переробки

Коли проводиться переробка глухого вікна в ціна, що відкривається, не є фіксованою. Вона залежить від складності виконуваних робіт та розмірів стулки. Спочатку на місце роботи приїжджає фахівець, який робить виміри та надсилає заявку на завод. Після виготовлення бригада робітників приїжджає на місце встановлення у погоджений з клієнтом день, та проводять роботи із встановлення. Відбувається демонтаж глухого склопакета, який вивозиться робітниками, або залишається у замовника при бажанні. На рамі свердляться отвори для петель, і встановлюється рама та необхідна фурнітура.

Якщо вам необхідна переробка глухого вікна в ціна і якість послуг, що відкривається, вас приємно здивують.