Москітні сітки

Москітні сітки у Києві

Москітні сітки - це основна перешкода на шляху мошок, комарів, мух та інших настирливих комах. Грамотно обраний аксесуар дозволить повністю захистити сім'ю від укусів та неспокійних ночей, прослужить довго, не вимагаючи підвищеної уваги.

Москітні пластикові сітки: особливості вибору

Основна відмінність між окремими моделями полягає у способі їх монтажу:
  •     Вироби на липучках прості у встановленні, монтуються на внутрішній частині стулки, їх зручно зберігати.
  •     Рамкові москітні сітки на пластикові вікна вважаються найпоширенішим варіантом. Вони сумісні з усіма типами сучасних віконних конструкцій, головне грамотно підійти до вибору габаритів аксесуара. Обов'язкова умова - наявність на товарі спеціальних ручок, що полегшують встановлення та демонтаж, а також ідеально гладка поверхня, що не дасть забити пилу.
  •     Розсувні сітки працюють за принципом дверей у шафах-купе. Їхня основна перевага полягає у зручності користування.

Якщо ви вирішили купити сітки москітні на вікна, то потрібно орієнтуватися не тільки на конструктивні особливості, але і на розміри осередків. Якщо у вас вдома живе кішка, то варто придбати комбінацію стандартної сітки та аксесуара з великими осередками, щоб домашній улюбленець випадково не випав з вікна, захопившись грою на підвіконні. Найбільш універсальним варіантом можна вважати сітку з осередками в 1 мм: вона не ускладнює вентиляцію приміщення, надійно захищаючи від переважної більшості комах.


Види сіток:

    Рамкові москітні сітки:

    Установка москітних сіток на пластикові вікна, а також москітні сітки на дерев'яні вікна - це найпоширеніший і ефективніший спосіб боротьби з комахами. Легко підходить до будь-яких видів вікон. Особливу увагу слід звернути на їхню систему кріплення.

    Розсувні москітні сітки:

    Найбільше підходять для балкона, тераси заміських будинків, а також для лоджій з розсувною системою скління.

    Ролетні москітні сітки:

    Дуже зручні в експлуатації завдяки тому, що на вікнах вони відсуваються знизу вгору, як жалюзі або в ліву чи праву сторону на дверних конструкціях. Встановлюються такі москітні сітки на вікна та на двері. Чи не вимагають демонтажу на зиму. Незамінні при встановленні на мансардні вікна або в "Сталінських" будинках. Використовується лише полотно

    Дверні москітні сітки

    Пропонуємо 3 види дверних сіток. У сітках, що встановлюються в рамці та на петлях, як полотно можуть бути використані: "Фібергласс", "Антикішка" та "Антипил".

 
    Москітні сітки Антипил:

    Є унікальною розробкою, сертифікована як антиалергенний засіб, що не пропускає пилок у приміщення. Для виготовлення сітки використовується спеціальний матеріал. Встановлюється на рамкові, розсувні та дверні москітні сітки.

    Плісе:

    Встановлюються на пластикові двері, може мати будь-яке забарвлення, дуже практична, легко монтуються та невибагливі до умов експлуатації.

Для того, щоб позбутися комах у квартирі, не обов'язково встромляти в розетки новомодні пастки або розпорошувати скрізь смердючий дихлофос, який дуже шкідливий для домочадців. Можна купити москітні сітки на вікна та двері, за цілком привабливою ціною, які протягом наступних кількох років будуть надійно захищати Вашу оселю не тільки від комах, але й від вуличного пилу, тополиного пуху і також від дрібних предметів, кинутих сусідами зверху.

Москітні сітки є найважливішим аксесуаром сучасних вікон, але їх існуючі різновиди часто не всім відомі. Зараз можна купити різні москітні сітки відрізняються одна від одної за ціною, функціональними особливостями, системами кріплення. Ось про це і йтиметься розмова на нашому сайті. Тут можна вибрати та купити будь-яку з існуючих москітних сіток за цілком реальною ціною. Сітку, що сподобалася, ви можете замовити зателефонувавши по телефону.

Москітні сітки, що випускаються нами, підходять для дерев'яних, дерево-алюмінієвих, алюмінієвих і пластикових вікон, для всіх типів вхідних і балконних дверей, а також лоджій. Тому, незалежно від того, які вікна стоять у Вашій оселі, фахівці нашої компанії професійно виготовлять і встановлять москітні сітки на вікна на будь-які з них і назавжди позбавлять ваш будинок від набридливих мух, комарів, тополиної попелиці та пилу.

 Перед замовленням Ви можете, згідно з нашими рекомендаціями, провести самостійно замір москітних сіток. Це прискорить виконання замовлення.
Ви також можете купити москітні сітки у нас для самостійної установки.