Головна   /   Москітні сітки /   

Рамкова москітна сітка

# Назва             
1
Рамочная москитная сетка
Anvis(встроеные) белая
м.кв
360грн
 
2
Рамочная москитная сетка
Anvis(встроеные) коричневая
м.кв
400грн
 
3
Рамочная москитная сетка
Anvis(встроеные) серая антрацит
м.кв
600 грн
 
4
Рамочная москитная сетка
Накладная 22мм Белая
м.кв
400грн
 
5
Рамочная москитная сетка
Накладная 22мм коричневая
м.кв
450грн
 
6
Замер, доставка, установка одного изделия (округление по площади до 0,75 м2)
Киев: 10 % *стоимость замера, доставки, установки но не менее 300 грн.
 

Рамкова москітна сітка у Києві


Купити москітну сітку сьогодні може кожен, це буде чудовим рішенням для економії ваших коштів. Адже після покупки москітної сітки, вам більше не доведеться купувати різні кошти для боротьби з комарами. Завдяки полотнам ви тепер зможете насолоджувати свіжим повітрям цілодобово, не боячись бути укушеним. Сітка не тільки справляється зі своїми захисними функціями, а й забезпечує природну циркуляцію повітря. Купити москітну сітку на вікно за доступною ціною можна на нашому сайті - вона назавжди позбавить приміщення або кімнату від комах і дасть вам спокійний сон літніми ночами.
Москітні сітки для вікон чудово підійдуть для домашнього інтер'єру, тому що мають свої естетичні переваги. Для виготовлення рамок використовують стандартні кольори – коричневий та білий.

рамкова москітна сітка

Рамкові москітні сітки – одні з найпопулярніших і найпопулярніших видів пристроїв для вікон. Чому так? Судіть самі:

- Тривалий термін служби;

- Легка установка;

- доступна ціна;

 - не потребує особливого догляду. 
Розсувна москітна сітка на балкон та лоджії

Розсувна москітна сітка призначена для встановлення на Sliders та розсувні алюмінієві конструкції лоджій та балконів. Профіль для розсувних москітних сіток відрізняється від стандартного профілю для рамкових москітних сіток. Така сітка пересувається протягом усієї довжини лоджії на спеціально змонтованих полозах, і тому здатна перекрити кожен відкритий віконний отвір. По периметру сітка оснащена щітковим ущільнювачем, який дозволяє уникнути появи навіть найдрібніших щілин між сіткою і стулкою рами. Особливістю такої сітки є метод установки, яку виробляють із внутрішньої сторони балкона та з боку вулиці (прибрати установку з вулиці).

Колір рами для цього типу сітки у стандартному варіанті може бути виконаний у білому або коричневому кольорі. При необхідності можливе фарбування рами москітної сітки в будь-який колір за таблицею RAL. Розсувну москітну сітку можна виготовити у всіх варіантах полотен, представлених нашою компанією.
Встановлення та експлуатація

Напрямні встановлюються на всю довжину скління. Це дозволяє встановлювати відразу кілька розсувних москітних сіток на балкон або лоджію, наприклад, на кожну зі стулок, або рухати одну москітну сітку на необхідну вам стулки. Щоб зняти москітну сітку, щоб її помити, потрібно спочатку підняти сітку вгору, а потім потягнути на себе нижню частину виробу і сітка зніметься. Монтаж проводиться у такій самій послідовності (вгору, потім низ).
Догляд за москіткою

Розсувна москітна сітка одна з найвибагливіших москітних систем. Немає необхідності її знімати на зимовий період. Зберігати можна, зсунувши її по напрямних у зручний для вас бік. Щоб очистити москітку від бруду і комах, що накопичилося, досить періодично промивати її теплою водою під душем у ванній.
Рамочная сетка анвис
Рамочная сетка анвис
Дверная сетка на петлях