главная   /   Статьи /   

Устраняем запотевание пластиковых окон

Усунемо запотівання пластикових вікон. Працюємо в Києві та всій області. Наші майстри працюють із спеціальним обладнанням, прилад для виміру вологості приміщення, тепловізор.


Для успішного усунення підвищеного конденсату на пластикових вікнах, майстри проведуть ретельне обстеження всіх приміщень по виявленню причин появи небажаної вологи. Дослідження ведеться в декількох напрямках:
  •     перевірка тяги всіх вентиляційних шахт;
  •     вимір співвідношення підвіконь до розташування опалювальних пристроїв. Ширина підвіконня не повинна перекривати батарею;
  •     якість опалювальних приладів, їх габарити по відношенню до об'єму приміщення;
  •     зазори під міжкімнатними дверима і підлогою;
  •     перевірка якості вікон, збірка, склопакет;
  •     перевірка монтажу конструкцій вікон.
  •  

Герметизація вікна


Для того щоб не запотівали вікна, можна спробувати просто провести їх герметизацію: утеплення монтажною піною (пропенка), гідроізоляція зовнішніх монтажних швів (Стіз-А).

Установка віконних припливних клапанів:

Клімат-клапани відповідають за забезпечення потоку зовнішнього повітря. Ці пристрої відновлюють природну вентиляцію, яка часто порушується посиленою герметичністю сучасних вікон. Клапани постачають автоматичними заслінками, які самостійно регулюють потік повітря, контролюючи рівень вологості (приготування їжі, користування ванною кімнатою), яка і є причиною конденсату.

Установка вентиляційних решіток в підвіконня:

Грати забезпечують постійну циркуляцію теплого повітря від батареї до шибки, зменшуючи конвекцію і випадання конденсату.

Установка віконного конвектора

Віконний конвектор встановлюється в стінній отвір під вікном. Завдяки цьому утворюється цілеспрямований потік від батареї до вікна, створюється тепла завіса віконного блоку. Полій, конденсат, грибок назавжди покинуть ваші вікна.

Крім функціонального навантаження, установка клапанів, решіток, конвектора і інших пристроїв не погіршить зовнішнього вигляду приміщення. Всі пристрої виглядають дуже стильно, виконані з огляду на сучасні дизайнерські розробки. Всі роботи ми проводимо акуратно, якісно, ​​з гарантією.

Заміна підвіконь, на більш підходящі по ширині

Часто разом з новими вікнами встановлюють і нові широкі підвіконня, натомість вузьких, старих. Часом він настільки широкий, що перекриває всю батарею. Ми виберемо оптимальну ширину підвіконня.