Захисні ролети

Захисні ролети у Києві

Захисні ролети є гарним охоронним предметом, щоб убезпечити ваше майно від крадіжок і від сонячних променів, що забезпечують теплоізоляцію. Ви можете замовити їх і самі встановити, але краще для Вас зв'язатися до професіоналів. Так Ви витратите набагато менше часу, грошей та сил.

Звернувшись до нас, ви отримаєте максимальний сервіс по встановленню рольставнів.
Вони виготовляються з металу та монтуються в гаражні, дверні та віконні отвори.
Ми реалізуємо широкий вибір за кольором та формою, ручні та механізовані, оснащені дистанційним контролем.

Така система доступна кожному, і застосовується у всіх сферах життя.
Залишивши замовлення в нашу компанію, ви здобудете надійний захист у найкоротші терміни, який радуватиме вас довгий час. Наші фахівці виконають будь-яку Вашу примху. Гарантуємо якість, оперативність та надійність.


Безпека

Якщо ви хочете захистити свій будинок від вуличного пилу, сонця, вітру, або вам потрібно захистити себе від вуличного шуму, вам потрібні ролети захисні. За допомогою них ви назавжди забудете про впливи навколишнього середовища та суєти, яка стоїть за межами ваших вікон. Купити ролети потрібно ще й тому, що це подарує вам спокій за збереження вашого майна.

Види ролет

Ролети захисні використовуються як для особистого використання (на приватних об'єктах) а й у промисловості. Наприклад, якщо вам необхідно забезпечити безпеку в магазині або у відділенні банку, найкращий варіант вам буде придбати ролети з алюмінієвих екструдованих профілів.

Зручність захисних ролет

Захисні ролети можуть йти з автоматикою та без. Монтаж ролет із приводами спростить процес відкриття/закриття. Автоматичні електроприводи йдуть у комплекті з аварійним розблокуванням або розчіплювачем, тому якщо у вас відключать електроенергію, ви зможете легко та швидко відкрити вручну важку конструкцію.

Дизайн ролет

Ролети захисні виготовляються 8-ма стандартними кольорами за міжнародною RAL-картою, а також ролети пофарбовані "під дерево".

Способи монтажу ролет:
  •     накладний монтаж із коробом назовні/всередину;
  •     вбудований монтаж із коробом назовні/всередину.

Якість та ціни захисних ролет

Ролети прослужать вам довго, тому що ми використовуємо лише найкращі матеріали та обладнання. Вони будуть безперебійно функціонувати для вас за низьких температур і будь-яких погодних умов. І купити ролети захисні в Києві не складно - наші ціни Вас порадують!