Головна   /   Москітні сітки /   

Ролетна москітна сітка

# Назва             
1
Ролетная сетка
Белая
м.кв
от 1400 грн
 
2
Ролетная сетка
Коричневая
м.кв
от 1400 грн
 
3
Ролетная сетка
Антрацит
м.кв
от 1400грн
 
4
Ролетная сетка
Цвета RAL
м.кв
от 1700 грн
 
5
Замер, доставка, установка одного изделия (округление по площади до 0,75 м2)
Киев: 10 % от стоимость заказа но не менее 500грн.
 

Ролетна москітна сітка у Києві

рулонна москітна сітка

 Ролетна москітна сітка – основною перевагою даного пристрою є компактність. Цей вид сіток не займає багато місця.

 Щоб очистити полотно від бруду і пилу, потрібно зробити мильний розчин і протирати за допомогою м'якої губки. Це не завдасть шкоди виробу і добре помиє полотно. Установку москітної сітки можна зробити самим, для цього не потрібно спеціальних знань або інструментів. Москітна сітка - найкращий захист від вуличного пилу, комах, пуху та інших непотрібних предметів. Москітна сітка на вікно має низку незаперечних переваг. Купивши один раз москітну сітку, вам більше не доведеться витрачатися на інший «захист» вашої квартири чи приміщення.
 

Відмінною особливістю ролетних москітних сіток є можливість їх використання як горизонтальним, так і вертикальним відкриванням. Ролетні москітні сітки нашої компанії виготовлені із голландського профілю Hunter Duglas. Конструкція ролетної москітної сітки досить проста - вона складається з короба, в якому розміщений рулон з полотном, напрямних і фіксатора. Напрямні та фіксуюча планка оснащені спеціальним щітковим ущільнювачем, який перешкоджає проникненню в приміщення найбільш настирливих дрібних комах та мошкари. Завдяки зручному механізму сітка легко фіксується простим рухом руки. За колірним рішенням ролетні москітні сітки можуть бути пофарбовані в будь-який колір таблиці Ral, крім стандартного білого. Виробництво ролетних москітних сіток за технологією передбачає виготовлення конструкцій тільки з антимоскітним полотном та з полотном Аніпил.
Переваги

Ролетна антимоскітна сітка має низку незаперечних переваг:
  •     Можливість регулювання ступеня натягу пружини без розбирання системи через спеціальний отвір у коробі
  •     Можливість встановлення на вікна, двері, лоджії, балкони та мансардні вікна різної ширини та висоти, завдяки компактному посиленому коробу та валу, що виключає прогин системи
  •     Можливість монтажу як на раму вікна, так і в отвір
  •     Надійна конструкція: короб, кінцева та фіксуюча планки, а також напрямні виготовляються методом екструзії з високоміцного сплаву алюмінію з кремнієм.
  •     Забарвлення проводиться високоякісним барвником методом нанесення порошку в електростатичному полі з подальшою термічною обробкою при температурі 2000 С. Така обробка поверхні підвищує стійкість до атмосферних впливів і робить систему придатною при експлуатації в різних кліматичних умовах
  •     Виключається можливість перекосу кінцевої планки та виходу її з напрямних, гальмування при опусканні та піднятті, завдяки арретирам, нижня фіксуюча планка, завдяки якій утворюється замкнутий контур, надає додаткову жорсткість і призводить до спрощення монтажу системи, зменшення розміру короба тепер дозволяє встановлювати систему в раніше недоступні віконні отвори
  •     Полегшується розбирання та збирання системи завдяки застосуванню нових бічних кришок у коробі, які фіксуються за допомогою саморізів.
  •     Ергономічність. Особливо актуально для балконних дверей у квартирах, так як не займає багато місця.

Догляд

Виріб не потребує особливого догляду. Вам достатньо лише очищати його акуратним рухом руки, мокрою ганчірочкою у міру забруднення - особливо в літній період, і протирати напрямні і сам короб вологою ганчірочкою.