Головна   /   Москітні сітки /   

Сітка пліссе розсувна

Сітка пліссе розсувна у Києві

Москітні сітки пліссе порівняно недавно з'явилися на українському ринку, і вже по праву здобули популярність за свою якість, оригінальний зовнішній вигляд, широкі можливості інсталяції. Наша компанія пропонує Вашій увазі італійську систему «BlockFly», що відрізняється компактністю та надійністю від інших представлених на нашому ринку систем. Кожна сітка виготовляється за індивідуальними розмірами та має безліч можливостей технічного та декоративного виконання. Поліамідне сіткове полотно має різноманітні варіанти колірних рішень, що дозволяє втілити дуже цікаві дизайнерські ідеї. У лінійці сіткових полотен представлені полотна з функцією «світловіддзеркалення» та «антипилок», які розширюють функціональні можливості плісованих сіток.

Москітні сітки пліссе можна встановити самостійно

Наші сітки мають унікальну конструкцію – вони складаються і розсуваються і за принципом «гармошки» і можуть працювати або у вертикальному або горизонтальному напрямку. При цьому сітка пліссе відкривається в площині отвору, повністю звільняючи його у відкритому вигляді, і не потребує додаткового місця, на відміну від орних і зсувних москітних дверей. Це особливо важливо в обмеженому просторі балконів та вхідних груп. За допомогою нашої системи можна закрити прорізи великої площі — до 3,30 м заввишки і до 5 і більше метрів завширшки, що особливо затребуване на об'єктах заміського будівництва – котеджах, критих басейнах, альтанках, мансардах, терасах та інших приміщеннях.

В експлуатації сітки плісе невибагливі – їх достатньо при необхідності очищати від пилу м'якою щіткою або пилососом із щітковою насадкою, можна протирати вологою ганчіркою. Коли потреби у застосуванні сітки немає, а також у зимовий період, сітка збирається в касету. Знімати сітку на зиму не потрібно.

Конструкція передбачає кілька типів установки, залежно від ширини отвору, що закривається, і вимог до відкривання, обумовлених, наприклад, типом відкривання дверного або віконного модуля. На малюнках (див.нижче) зліва направо представлені різні варіанти виконання плісованих сіток:
  •         Відкривання в горизонтальній площині праве чи ліве.
  •         Універсальне відкривання в горизонтальній площині – ліве та праве.
  •         ​ Зустрічне відкривання – особливо ефективно на двостулкових дверях без імпоста, і навіть у тих випадках, коли дверні полотна мають різну ширину.
  •         ​ Відкриття у вертикальній площині, в основному для застосування на мансардних та звичайних вікнах.

 Переваги розсувних плісованих сіток
  •         розсувний принцип (можна легко і швидко відкрити або скласти сітку, тримати сітку у складеному, відкритому або напіввідкритому стані);
  •         у складеному стані, за рахунок використання плісованої сітки, конструкція займає мінімальний об'єм, практично «зливаючись» із закривається отвором;
  •         надійність (за дотримання елементарних правил експлуатації термін дії москітної сітки практично необмежений);
  •         різноманітні колірні рішення для сіткового полотна та профілю конструкції;
  •         можливість перекриття прорізів великого розміру – до висоти 3.3 м х ширину 5.0 м та більше.

Сетка плиссе раздвижная
Сетка плиссе раздвижная
Сетка плиссе раздвижная
Сетка плиссе раздвижная
Сетка плиссе раздвижная
Сетка плиссе раздвижная
Сетка плиссе раздвижная