главная   /   Статьи /   

Замена уплотнителя пластиковых окон

Заміна ущільнювача на пластикових вікнах в Києві і всій області. Тільки перевірені часом постачальники. Кращі майстри своєї справи, гарантія від 365 днів.

Віконний ущільнювач - це змінний еластичний елемент пластикового вікна, що розміщується в спеціальних пазах по периметру рами і стулки, службовець для герметизації вулиці від приміщення.

В наявності ущільнювачі різного кольору і для будь-якого вікна від провідних виробників, в тому числі австрійські, корейські та українські. Виробляємо закупівлі тільки сертифікованого матеріалу у офіціалів.


4 головні ознаки необхідності в заміні ущільнювача:


Потрібно розуміти, що причиною продування, не завжди є ущільнювач, а наприклад, поломка механізмів, але все ж можна виділити 4 основні ознаки:
  •     закінчився термін придатності - вікнам приблизно 5-6 років;
  •     при закритих вікнах в кімнату, на підвіконня потрапляє пил, шум з вулиці, від вікна дме;
  •     візуально визначаються сліди зносу, дрібні тріщини, геометричні деформації, втрата еластичності;
  •     поява криги, конденсату або цвілі на підвіконнях або схилах.

Порівняльна оцінка різниці матеріалів EPDM і TPE

Який ущільнювач для ПВХ вікон краще:

Утеплювачі для пластикових вікон виготовляються в напрямку двох основних лінійок сировинних матеріалів:

    EPDM - гумовий ущільнювач в основі синтетичний каучук (проведений методом екструзії з етилен-пропілен-дієнового каучуку).
    TPE - в основі модифікований пластик (проведений методом екструзії з термопластичного еластомеру). Такий профіль ущільнювача упаяний / вклеєна в конструкції на заводі виробника.


Професійний підхід до ремонту пластикових вікон


Для швидкого і якісного ремонту ущільнювачів, наші фахівці оснащені необхідним набором інструменту і професійними засобами для догляду за вікнами.

Досвідчений майстер визначить, чи потребує вікно або балконні двері в додатковому сервісі. Можливо, замість заміни "старих гумок", необхідна мастило віконних ущільнювачів, також знадобиться відремонтувати замки вікон, відрегулювати і т. Д.