Головна   /   Тканинні ролети /   

Тканинні Ролети відкритого типу

# Назва             
1
Тканевые ролеты открытого типа
шт
от 185грн
 
2
Замер, доставка, установка одного изделия
Киев: 10 % *стоимость замера, доставки, установки но не менее 200 грн.
 

Тканини Ролеті Відкритого Типу у Києві


Тканинні ролети – це декоративний вид жалюзі, виготовлений з тканини. Така сонцезахисна система встановлюється безпосередньо у віконний або дверний отвір. Користується підвищеною популярністю у житлових будинках та у служебних приміщеннях за рахунок простоти, прийнятної ціни та довговічності.

Рулонні штори можуть бути яскравими, елегантними, простими, красивими, веселими – мабуть, всі ці прикметники можуть бути доречними, якщо ми хочемо висловити словами ті емоції, які викликають у нас рулонні штори, дивлячись на них.

Рулонні штори (інша назва – рулонні жалюзі, тканинні ролети, світлофільтри, рольштори) – все частіше замовляють замість звичайних жалюзі. Рулонні штори зайняли свою велику нішу на ринку сонцезахисних систем України всерйоз і надовго.

Найчастіше клієнти роблять вибір на користь рулонних штор, а не жалюзі завдяки тій затишній атмосфері, яку можуть створити рулонні штори. Рулонні штори можуть принести затишок до вашого приміщення не менший, ніж звичайні традиційні штори.

Крім того, завдяки тому, що тканина рулонних штор розташована впритул до стекла, вікно і саме приміщення менше нагріваються влітку і підтримується прохолода, а зимою у вашому будинку зберігається більше тепла.

Рулонні штори принципово в інший спосіб, порівняно з традиційними жалюзі, затемнюють приміщення. Полотно рулонних штор складається з тканини і залежно від щільності тканини та її текстури, зовнішнє світло розсіюється більшою чи меншою мірою, а помешкання занурюється в затишну романтичну атмосферу.

Слід зазначити, що рулонні штори прикрашають ваше вікно не лише всередині приміщення, а й з боку вулиці – вікна з опущеними рулонними шторами виглядають цікаво та незвично. Такого ефекту не досягається традиційними традиційними шторами, т.к. рулонні штори рівномірно та щільно підходять до стекла.

У рулонних штор є також багато інших добрих якостей: так, їх не треба протирати від пилу, т.к. всі рулонні штори від компанії "Машир" складаються з тканини, на яку нанесено пиловідштовхувальне просочення. Тому рулонні штори не потрібні без особливої ​​необхідності протирати, т.к. таким чином ви частично знімаєте пиловідштовхувальне просочення. Якщо рулонна штора забруднилася, пятно можна аккуратно протерти вологою губкою. За більш значних загрязненнях можна скористатися засобами сухої хімчистки.