Головна   /   Москітні сітки /   

Дверна москітна сітка

# Назва             
1
Сетка дверная
АЛЬФА 40 мм (белая, коричн) на петлях
м.кв
1500 грн
 
2
Сетка дверная
АЛЬФА 40 мм (Серая антрацит) на петлях
м.кв
1600 грн
 
3
Сетка дверная
АЛЬФА 40 мм с коробк (под ДЕКОР или покраску по RAL)
м.кв
2000 грн
 
4
Замер, доставка, установка одного изделия (округление по площади до 1 м2)
Киев: 10 % *стоимость замера, доставки, установки но не менее 500грн.
 

Дверні москітні сітки у Києві

Дверні москітні сітки призначені для встановлення на проріз балконних або вхідних дверей. Вони виконані з посиленого алюмінієвого профілю, шириною 4 см. Широкий імпост та спеціальна фурнітура, у вигляді навісних петель, магнітних засувок, петель з доводчиком, забезпечує просте та надійне використання москітних дверей. Дверні москітні сітки можуть бути виготовлені як з антимоскітної сітки, так і з полотнами Антипил, Антипил, Ультрав'ю та Антикот. Стандартними кольорами профілю є - білий та шоколадно-коричневий. Нестандартні – можна вибрати за таблицею Ral.

Переваги

До основних переваг даного виду сіток можна віднести:
  •         Простота конструкції. Дверні москітні сітки працюють за принципом звичайних дверей.
  •         Установка передбачена на всі дверні отвори. Об'єктами для встановлення дверних москітних сіток можуть бути багатоквартирні будинки, так і заміські будинки.
  •         Надійність та довговічність. Завдяки широкому профілю та підсилюючому імпосту, конструкція виходить стійкою, не перекошується при великих розмірах виробів.
  •         Захист вихованців. Якісні магнітні клямки та навісні петлі забезпечать захист вашого вихованця, який найчастіше намагатиметься подолати цей бар'єр, у вигляді москітних дверей.
  •         Зручність у експлуатації. На об'єктах з підвищеною прохідністю, при частому використанні дуже зручні дверні москітні сітки з доводчиком.


Догляд

Дверна москітна сітка - одна з найвибагливіших москітних систем. Немає необхідності її знімати на зимовий період. Щоб очистити сітку від пилу, що накопичився, і комах достатньо протерти її вологою ганчіркою.
Види москітних сіток на двері:

Рамкові москітні сітки на магнітах.

Такий вид протимоскіток складається із звичайного алюмінієвого профілю та звичайної сітки. Кріпиться на легкі бічні петлі і фіксуються в закритому стані за допомогою магнітної клямки, тому їх ще називають москітні сітки на магнітах.

Рамкові із потовщеним профілем.

Відмінність від попереднього різновиду полягає у більш масивному профілі. Крім профілю, такі дверні москітні сітки відрізняються посиленими петлями з доводжувачами. За допомогою доводчика сітка автоматично повертається у вихідне закрите положення і фіксується тими ж магнітами.

Розсувні москітні сітки на дверях.

Принцип їх дії полягає у бічному відкриванні. Профіль із сіткою рухається по напрямних, що прикручуються до рами. Щіточний ущільнювач у напрямних забезпечує надійне прилягання сітки до рами дверей.

Установка розсувних москітних сіток на двері (балконні) не завжди можлива. Справа в тому, що сітці потрібно від'їжджати вправо або вліво, а габарити балкона, відливи або особливості розміщення стулок у балконному блоці можуть просто не залишити вільного місця.

Інша справа, коли йдеться про французьке скління (вікна від підлоги до стелі) проблем бути не може. Розсувні сітки ідеально підійдуть.

Рулонна москітна сітка на двері.

Рулонні сітки ідеально підійдуть практично до будь-яких дверей. Принцип дії двома словами: один край москітного полотна закріплений коробі (барабан) з механізмом згортання, інший утримує фальшпідвіконня, який рухається по напрямних і фіксується з протилежного боку дверей від короба.

Монтаж рулонних протимоскітних сіток відбувається з вуличного боку дверей. Барабан з москітним полотном може встановлюватися з будь-якого боку балконних дверей. Як правило, він монтується зліва або праворуч від дверей – у такому разі фальшпідвіконня із закріпленим до нього москітним полотном рухається по горизонталі.
При установці короба вгорі дверей, сітка функціонує за принципом жалюзі. зверху вниз.

Плунжерні дверні москітні сітки.

Принцип їх дії не відрізняється від віконних москітних сіток плунжерних; і там і там сітка вставляється у світловий отвір. Цей різновид протимоскітних сіток не набув великої популярності через їхню незручність. Що б вийти на балкон доведеться щоразу знімати сітку.

Ви можете замовити у нас будь-який із різновидів дверних москітних сіток. Наші фахівці з ремонту вікон доставлять та встановлять виріб у мінімальні терміни.
Дверная москитная сетка
Дверная москитная сетка
Дверная москитная сетка
Дверная москитная сетка
Дверная москитная сетка