Головна   /   Ремонт вікон /   

Заміна склопакетів

Заміна склопакета у вікні

 Склопакети довели свою ефективність часом. Вони стали масово використовуватися при будівництві нових будинків та громадських будівель. Багато власників квартир у будинках радянської будівлі змінюють дерев'яні вікна на пластикові, які краще зберігають тепло, менше пропускають шум з вулиці, не потребують фарбування та довговічніші. Але трапляються ситуації, коли під впливом будь-яких зовнішніх факторів або низької якості монтажу потрібна термінова заміна склопакета у вікні або його частковий ремонт.

Конструкція вікна

Склопакет складається з двох або декількох стекол завтовшки 4-6 мм, розділених герметичною вставкою завтовшки до 24 мм. Внутрішня порожнина пакета заповнюється сухим інертним газом підвищення теплоізоляції. У дистанційну рамку поміщають гранульований силікагель, що поглинає вологу.
структура склопакета фото
Однокамерний має два скла, двокамерний три, відстань між якими становить 8 і 10 мм відповідно. Трикамерні застосовуються рідко, переважно у спеціалізованих приміщеннях.

Для зменшення тепловтрат через вікна внутрішня частина стекол покривається спеціальним покриттям, яке відображає інфрачервоне випромінювання від приладів опалення, але пропускає видиме і ультрафіолетове сонячне випромінювання ззовні.

У районах з інтенсивним сонячним випромінюванням використовують скло з металоксидним покриттям, яке знижує проникнення сонячних променів у приміщення.

Щоб захистити вікна від навмисного або випадкового руйнування, у них вставляють пакети з багатошаровим склом, покритим полімерною плівкою. У разі ремонту необхідно врахувати, що вартість заміни склопакета залежить від його конструкції та виду скління.

Коли необхідний ремонт
  • Однією з причин, що призводить до заміни склопакета, є погана якість виготовлення та монтажу, внаслідок чого з'являються такі неприємні явища:
  • Вікно продувається наскрізь, і з'являються протяги.
  • З'явився конденсат.
  • Взимку вікна промерзають, а на внутрішніх стеклах з'являється льоду.
  • З'явилася погана видимість та бруд між склом.
  • З якихось причин склопакет тріснули було розбите каменем.

Пластикові вікна є високотехнологічною конструкцією, тому виконати ремонт самотужки практично неможливо. Якщо потрібна заміна склопакета, то для цього найкраще звернутися до спеціалізованої компанії.