Головна   /   Ремонт вікон /   

Встановлення дитячих замків

Дитячий замок на вікна ПВХ

Пильні батьки вважають, що найкращий спосіб захистити свою дитину - це завжди бути з нею поряд і стежити за нею. Але чи це можливо? Рано чи пізно дитина почне залишатися в дитячій тільки зі своїми іграшками та з величезним бажанням пізнати світ. І наша робота як батьків полягає в тому, щоб мінімізувати ризик цікавого маленького створення.

Важко не погодитися з тим, що однією з найбільших небезпек є вікно. Як показує практика, із настанням теплої погоди ризик випадання дітей із вікон зростає. Щоб запобігти трагічним інцидентам, існують спеціальні захисні пристрої, які встановлюються на вікнах і забезпечують просте та дієве рішення для захисту. Ви запитуєте, що це насправді, і які додаткові вимоги будуть пред'являтися до такого обов'язкового елемента і чому раніше цього не потрібно?

Чому старі вікна не потребували захисних механізмів

Чому діти не випадають із старих вікон? Старі дерев'яні вікна мали низьку якість. Їх важко було відкрити навіть дорослим. Ручки або замки знаходилися нагорі, де дитина не могла їх дістати. Навіть якщо і була можливість повернути ручку у відкрите положення, стулка не завжди відкривалася повністю. Єдині вимоги, яким відповідали старі вікна – це їх розміри.

Сучасні вікна - прості у використанні

Сучасні вікна мають зовсім різну конструкцію та якість. Вони відповідають низці серйозних вимог, у тому числі стандартам сили під час відкриття ручки. Все це зроблено для того, щоб будь-яка людина могла легко відкрити та закрити вікно.

Як захистити дітей від випадання з вікон

З появою сучасних вікон проблема випадання дітей стала гострішою. Згодом кількість нещасних випадків різко зросла. Що, у свою чергу, призвело до створення та використання спеціальних захисних пристроїв для дітей, які можуть бути встановлені на вікнах як у процесі виробництва вікон, так і на раніше вставлених. Різноманітність доступних технічних рішень та широкий спектр пропозицій дозволяють нам вибирати дешеві та ефективні засоби захисту дітей.
Типи захисних пристроїв у вікнах

Для захисту дітей від випадання з вікон було створено спеціальні пристрої (дитячі замки, ручки з ключем, троси тощо), встановлені на вікні або вбудовані в його механізми.

Дитячий замок Baby Safety Lock на пластикові вікна

Блокатор у вигляді замка на пластикові вікна (Baby Safe Lock) необхідний для обмеження відкриття вікна (для безпеки дітей, людей похилого віку і т.д.) Також, він забезпечує додатковий захист від несанкціонованого доступу до приміщень. Система блокування такого типу встановлена ​​внизу профілю. Це справді чудове рішення, яке не псує загальний вигляд вікон і, найголовніше, блокує повне відкривання стулки. У цьому режимі можна безпечно залишити вікно відкритим зверху, щоб провітрити приміщення. Таким чином, спробу дитини відкрити її буде заблоковано. Доступ до відкриття вікна можливий лише за допомогою ключа (який повинен зберігатись у недоступному для дітей місці).

Встановлення дитячого замку на пластикові вікна вирішує проблему відкритого вікна – потенційно небезпечної зони для допитливих дітей. Замки на вікна "Baby Safety Lock" дуже прості в установці та експлуатації, вони забезпечують безпеку найменших членів сім'ї. Дитячі замки на вікна гарантують повну безпеку ваших дітей лише в тому випадку, якщо вони встановлені на всіх вікнах у квартирі або в будинку, тому що дитина може відкрити вікно у будь-якій кімнаті, а не лише у дитячій.

Дитячий замок на вікна ПВХ – це пристрій, який забезпечує безпеку дітей. Тому розробка цього продукту отримала максимальну увагу з боку розробників.

Під час створення дитячого замку на пластикові вікна фахівці провели докладний аналіз усіх технічних особливостей замків, представлених на ринку, оцінили їхню функціональність та зручність роботи. При розробці замка на вікна ПВХ Baby Safe Lock фахівцями були враховані всі недоліки конкурентів і використані всі переваги.

Таким чином виріб, що вийшов, повністю укомплектовано всім необхідним для його встановлення. Установка проста і може бути зроблена як фахівцем, так і кінцевим користувачем. Найважливішим фактором є доступна ціна.

Дитячий замок на вікна Baby Safe Lock – ідеальне рішення для захисту дітей при використанні вікна. Щоб надійно заблокувати функцію повороту, замок встановлюється в нижній частині стулки, що не перешкоджає його відкриттю в положенні, що провітрюється. Це дозволяє вільно провітрювати приміщення, коли замок заблоковано.