Головна   /   Скління та оздоблення балконів та лоджій /   

Шафки на балкон (Київ)

Шафки на балкон у Києві. Меблі для балкону

Недорогі та практичні вбудовані шафи, тумби, столики на замовлення

Функціональність, практичність та зручність допоміжних приміщень квартир залежить від якості внутрішнього оздоблення балкона. Але за відсутності на ньому місця для зберігання речей, сушіння білизни чи відпочинку неможливо буде досягти бажаного комфорту! Якісні меблі для балкона – це один із важливих аспектів грамотної організації простору.


Сьогодні багато власників квартир вважають, що її вартість є досить високою, але компанія пропонує практичні вироби власного виробництва за дуже вигідними цінами. У нас можна замовити шафу на балкон, тумбочку або столик за прийнятною вартістю, які будуть виготовлені за індивідуальними розмірами в стислі терміни. Ми також надаємо послуги зі збирання та монтажу вбудованих меблів!
Шафа або тумба на балкон: особливості вибору

Шафа на балкон

Купуючи вже готові або замовляючи меблі, в першу чергу необхідно враховувати розміри приміщень та їх особливості. І це стосується не тільки габаритів, а й способу відкриття. Адже шафа на балкон може оснащуватися як дверцятами, так і розсувними. Це дозволяє раціональніше використовувати простір. А сучасне практичне рішення – шафа на балкон з ролетами відрізняється ще й невеликою вагою.

Конструкція виробів - висота полиць, їх розташування, наявність висувних ящиків, все це повинно відповідати типу речей, які зберігатимуться в них. У разі об'єднання балкона з кімнатою до вбудованих меблів висуваються підвищені вимоги. Вона повинна гармонійно вписуватися в існуючий інтер'єр і за стилем, і за кольором. При обробці балкона панелями ПВХ особливо добре виглядатимуть меблі з рольставнями такого ж відтінку, що і облицювання стін.

Що стосується матеріалів для виготовлення меблевих фасадів – вибір залежить від фінансових можливостей та побажань власників квартир. Найпоширенішим варіантом є МДФ, а також бамбук, ротанг або ролети з алюмінію.
Шафа на балкон на замовлення: недорого, якісно, ​​оперативно

Наша Компанія приймає замовлення на виготовлення вбудованих шаф, столів, полиць, тумб на балкон з розстібними, розсувними дверцятами, ролетами та жалюзі. Ми пропонуємо велику кількість вбудованих моделей (в ролі бічних і задніх стінок виступає парапет або стіни), а також тумб і шаф, що окремо стоять, у широкій колірній гамі.
Шафа на балкон

Наші місткі та практичні меблі для балкона з МДФ мають цілу низку переваг:
  1.         Забезпечує економію простору – шафа заввишки до стелі вміщує велику кількість речей;
  2.         Прослужить багато років, тому що виготовляється з матеріалів, стійких до коливань вологості та температури;
  3.         Надає приміщенням акуратного, закінченого та естетичного вигляду;
  4.         Виготовляється за індивідуальними розмірами з урахуванням усіх побажань замовників;
  5.         Вартість виробів демократична та доступна власникам квартир з будь-яким рівнем достатку.
Шкафчики на балкон (Киев)
Шкафчики на балкон (Киев)
Шкафчики на балкон (Киев)
Шкафчики на балкон (Киев)
Шкафчики на балкон (Киев)
Шкафчики на балкон (Киев)
Шкафчики на балкон (Киев)