Головна   /   Захисні ролети /   

Ролети на вікна та двері

# Назва             
1
Ролеты защитные
Ручное управление
м.кв
от 1250 грн
 
2
Ролеты защитные
Электропривод
м.кв
от 2000 грн
 
3
Монтаж
10% от стоимости заказа
 

Рольставні та ролети Київ. Ролети на вікна та двері у Києві

Рольставні сьогодні стали незамінним атрибутом багатьох адміністративних будівель та житлових будівель. Потреба їх постійно зростає, адже вони виконують як естетичну функцію, а й захисну. Можна встановити надійні двері, але без захисту вікон офіс, будинок чи квартира все одно не будуть у безпеці. Решітки, що широко застосовувалися раніше, зараз вже не модні, в тому числі і тому що їх постійна присутність на вікнах створює відчуття дискомфорту у всіх, хто знаходиться в приміщенні. На сьогоднішній день ролети є найкращим засобом захисту вікон від проникнення зловмисників усередину офісу або житлового будинку.

Компанія «Машир» пропонує своїм клієнтам замовити ролети з алюмінієвого профілю. Цей матеріал має безліч переваг, завдяки яким рольставні, виконані з нього невибагливі у використанні, довговічні, екологічні, а також забезпечують надійний захист приміщень.

Рольставні являють собою досить просту конструкцію, що складається з короба, а також віконниць або жалюзі, які при піднятті накручуються на захований у коробі вал.
Основні елементи рольставни

    Профіль. Рольставні є рулонним полотном, що складається з алюмінієвих профілів. Залежно від функцій, що покладаються на рольставні, профілі можуть мати різну внутрішню конструкцію. Наприклад, якщо планується встановлювати рольставні на вітрини магазинів, краще підійдуть профілі з підвищеною стійкістю до злому, такі як AER 44S і AER 55S. Ці профілі мають, до того ж, високі теплоізоляційні властивості. Якщо ж планується встановлення рольставни на другому або вище поверхах, необхідність в екструдованих профілях з підвищеним ступенем захисту відпадає і можна вибрати, наприклад, AR 41N. Відповідно, ціна на профіль залежить від того, якою він буде конструкції.

    Напрямні. Ця складова рольставни являє собою дві вертикальні планки, за якими здійснюється рух полотна. Залежно від вибраного профілю підбираються відповідні напрямні. Вартість цього елемента рольставни також залежить від складності конструкції.

    Механізм. Бувають різні типи приводних механізмів, які використовуються для піднімання або опускання рольставни. Привідний механізм зазвичай розміщується у коробі, він може бути механічним, автоматичним або комбінованим. Рольставні з ручним (або механічним) приводом звичайно коштують дешевше, ніж з автоматичним.

    Система управління. Залежно від обраного типу механізму, керування рольставнями може здійснюватися за допомогою рукоятки, ключа, пульта дистанційного керування або вимикача.

Переваги встановлення ролет

    ЗАХИСТ ВІД ЗЛАМАНАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ЗЛАМУ: конструкція ролет, виготовлених з алюмінію підвищеної міцності, запобігає будь-яким спробам проникнення ззовні.

    ЗАХИСТ ВІД ШУМАЗАХИСТ ВІД ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ: завдяки шумопоглинаючим властивостям пінного наповнювача алюмінієвих профілів значно знижується рівень стороннього шуму.

    ЗАХИСТ ВІД ОСАДКОВЗАХИСТ ВІД ОСАДКІВ І СОНЦЯ: ролети забезпечать ефективний захист від несприятливих атмосферних явищ (сніг, град, дощ, різкі пориви вітру) і від вигоряння під впливом сонячних променів предметів ме.

    ЕКОНОМІЯ ЕКОНОМІЯ ЗАСОБІВ: ролети, установка яких обходиться недорого, є також ефективним енергозберігаючим засобом, що дозволяє утримувати в приміщенні оптимальну температуру в будь-яку пору року та мінімізувати витрати на опалення та кондиціювання.

    ЗАХИСТ ВІД ПОСТОРОННИХ ПОГЛЯДІВ НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ПОСТОРОННИХ ПОГЛЯДІВ: ролети забезпечують надійний захист приватного життя від цікавих поглядів сусідів та перехожих.
Преимущества роллетных систем

    Рольставні, встановлені на вікнах або дверях, надають фасаду будівлі сучасного вигляду. Вони естетичні та дуже красиві завдяки матеріалу, який використовується при їх виготовленні (алюміній чи сталь).

    Ламелі ролет виконуються в різних варіаціях, по-різному обробляються і можуть бути будь-якого кольору (не обов'язково тільки білого і коричневого).

    Ролети стійкі до корозії, до механічних пошкоджень та впливу агресивного зовнішнього середовища.

    Ролетні ламелі можуть бути з наповнювачем та без. Ламелі з наповненням додатково мають теплоізоляційні властивості. Як наповнювач використовують пінополіуретан. Ролетні ламелі скручуються в рулон і ховаються в коробі. Ширина ламелей може бути різною та підбирається в індивідуальному порядку.

    Рольставні на вікнах набагато зручніші, естетичніші та функціональніші, ніж металеві віконні решітки. Ролетні системи відповідають пожежним вимогам, вони не перешкоджають шляху під час евакуації. У власному будинку ви не відчуватимете себе в'язнем, як це відбувається з ґратами на вікнах.

    Керувати ролетами легко та просто. Управління запірними пристроями найчастіше виводяться всередину приміщення. Ви можете придбати захисні ролети з бічними засувками, верхніми замками, із замками в нижню планку, електрозамком або ключем. Ролетна система може працювати в автоматичному та механічному режимах.

    Рольставні на вікна дуже міцні, надійні, екологічні, а догляд за ними не вимагатиме особливих зусиль з вашого боку.
Роллеты на окна и двери
Роллеты на окна и двери
Роллеты на окна и двери
Роллеты на окна и двери
Роллеты на окна и двери
Роллеты на окна и двери
Роллеты на окна и двери
Роллеты на окна и двери