главная   /   Статьи /   

Ремонт пластиковых дверей в Киеве

Здійснюємо ремонт пластикових дверей в місті Києві та всієї області. Ремонтуємо фурнітуру, петлі, міняємо биті склопакети, ручки, що не підлягають ремонту стулки міняємо на нові. Швидко, професійно і недорого, з гарантією від 1 року.

Існує дві категорії дверей ПВХ:


    Легкі пластикові двері. Зазвичай такі конструкції встановлюють на балкон або лоджію. У деяких установах, наприклад офісах ними користуються як міжкімнатними. У лікарнях і поліклініках при входах в палати і кабінети.
    Часто при оформленні заявки чуємо, щільно не закривається балконні двері, ремонт таких дверей, полягає в регулюванні петель, язичка замка, зміцнення відповідних планок, шпінгалетів, удаваного ущільнювача.

    Вхідні пластикові двері. Це важкі, міцні вхідні групи. Встановлюються при виходах на вулицю, також в магазинах, торгових центрах, під'їздах. Нерідко вони забезпечені додатковими пристроями: сигналізацією, блокаторами на закриття, електро-фіксаторами, доводчиками.
    Звернення найчастіше, на ремонт петель, не закривається знизу, коригування ходу доводчика, заміну офісних ручок, натискні гарнітурів, міняємо багатозамочні замки, розбиті склопакети і повністю стулки.


В сервіс наших послуг також входить повна заміна балконних дверей, утеплення, герметизація монтажних швів, модернізація і удосконалення дверей, в тому числі і врізка фрамуг в полотно стулки. При необхідності ми можемо виготовити для вас нові двері, забезпечити їх москітні сітки, жалюзі.

Ремонт пластикових дверей самостійно


Часто нас запитують, чи можна провести ремонт дверей своїми руками, без допомоги майстра?

Відповідаємо: в принципі, звичайно, можна. Вам знадобляться: гроші на запчастини, спеціальний інструмент, час на ремонт і докладна інструкції. При цьому ви, в силу недостатнього досвіду, ризикуєте просто доламати двері і витратитися на покупку нових деталей (ми нерідко стикалися з ситуаціями, коли двері після ремонту "своїми руками" або "знайомий лагодив" доводилося повторно ремонтувати).