Головна   /   Тканинні ролети /   

Тканинні Ролети Закритого Типу

# Назва             
1
Тканевые ролеты закрытого типа
шт
от 310грн
 
2
Замер, доставка, установка одного издели
Киев: 10 % *стоимость замера, доставки, установки но не менее 200 грн.
 

Ролети Закритого Типу в Києві.


Тканинні ролети – це декоративний вид жалюзі, виготовлений з тканини. Така сонцезахисна система встановлюється безпосередньо у віконний або дверний отвір. Користується підвищеною популярністю у житлових будинках та у службових приміщеннях за рахунок простоти, прийнятної ціни та довговічності.
 
Склад (пристрій) рулонної касетної штори закритого типу (Уні, Юні)


Короб

Короб, який закриває моток тканини з валом, може бути виготовлений з алюмінію або пластику. Короб виконує переважно декоративну функцію, тому вибір матеріалу виготовлення короба - алюміній чи пластик не принциповий.
Короб захищає також полотно рулонної штори у згорнутому стані від пилу та можливих зовнішніх забруднень, наприклад при ремонті.
За замовчуванням колір короба білий, але за вашим бажанням він може бути коричневим або "під дерево".

Напрямні планки

Напрямні планки в рулонних шторах закритого типу (УНІ) виконують функцію рейок, якими переміщається і якими утримується тканина.
Напрямні бувають 2-х основних типів: плоскі (рулонні штори з такими планками називають УНІ-1) і т.зв. П-подібні (рулонні штори УНІ-2). За умовчанням у рулонній шторі закритого типу (УНІ) стоять плоскі планки (тип УНІ-1).
У рулонних шторах Уні-1 тканина з боку приміщення утримується планкою, а з боку вікна – склопакетом. Такий варіант напрямної планки можна у випадку, якщо штапик вікна не дуже тонкий (тонкий).
У разі вузького штапика система рулонних штор Уні-1 не застосовна і замість неї замовляють систему Уні-2. Слід зауважити, що рулонні штори системи УНІ-2 значно дорожчі за систему УНІ-1.
Напрямні планки за замовчуванням білі, але можуть бути коричневими або "під дерево".

Нижня планка

Нижня планка кріпиться у нижній частині полотна рулонної штори. Так як тканини для рулонних штор самі по собі не важкі, нижня планка як обтяжувач допомагає полотну рулонної штори розгортатися і опускатися.

 
Рулонні штори (тканинні ролети) на пластикові вікна у Києві.
Рулонні штори можуть бути яскравими, елегантними, простими, красивими, веселими - мабуть, всі ці прикметники можуть бути доречними, якщо ми хочемо висловити словами ті емоції, які викликають у нас рулонні штори, дивлячись на них.

Рулонні штори (інша назва – рулонні жалюзі, тканинні ролети, світлофільтри, рольштори) – все частіше замовляють замість звичайних жалюзі. Рулонні штори зайняли свою велику нішу на ринку сонцезахисних систем України всерйоз і надовго.

Найчастіше клієнти роблять вибір на користь рулонних штор, а не жалюзі завдяки тій затишній атмосфері, яку можуть створити рулонні штори. Рулонні штори можуть привнести затишок до вашого приміщення не менший, ніж звичайні традиційні штори.

Крім того, завдяки тому, що тканина рулонних штор розташована впритул до шибки, вікно і саме приміщення менше нагріваються влітку і підтримується прохолода, а взимку у вашому будинку зберігається більше тепла.

Рулонні штори принципово іншим способом, порівняно з традиційними жалюзі, затемнюють приміщення. Полотно рулонних штор складається з тканини і залежно від щільності тканини та її текстури, зовнішнє світло розсіюється більшою чи меншою мірою, а приміщення занурюється у затишну романтичну атмосферу.

Слід зазначити, що рулонні штори прикрашають ваше вікно не лише всередині приміщення, але й з боку вулиці – вікна з опущеними рулонними шторами виглядають цікаво та незвично. Такий ефект не досягається традиційними традиційними шторами, т.к. рулонні штори рівномірно і щільно підходять до скла.

У рулонних штор є також багато інших хороших якостей: так, їх не треба протирати від пилу, т.к. всі рулонні штори від компанії "Машир" складаються з тканини, на яку нанесено пиловідштовхувальне просочення. Тому рулонні штори не потрібно без особливої ​​необхідності протирати, т.к. таким чином ви частково знімаєте пиловідштовхувальне просочення. Якщо рулонна штора забруднилася, пляму можна акуратно протерти вологою губкою. При більш значних забрудненнях можна скористатися засобами сухої хімчистки.