главная   /   Статьи /   

Виды регулировка металлопластиковых окон

Налагодження по вертикалі

Вертикальне вирівнювання (піднімаємо стулку вгору) здійснюється підкручуванням гвинта, який розташовується прямо зверху в нижній віконної петлі. Виконавши кілька оборотів (за годинниковою стрілкою) слід перевірити, чи вільно закривається вікно. У разі якщо стулка початку сильніше зачіпати раму, регулювання потрібно буде зробити в зворотному напрямку, до отримання задовільного результату.


Налагодження по горизонталі

Регулювання пластикових вікон в горизонтальній площині відбувається за допомогою все того ж ключа. Потроху затягуючи гвинт, потрібно стежити за тим, щоб вікно без перешкод закривалося. Якщо становище погіршилося і рама стала сильнішою чіплятися, перейдіть ключ в зворотному напрямку, поки не буде досягнуто ідеальне розташування. На фото верхня петля, підправлення нижньої проводиться ідентично.


Налаштування ступеня притиску по периметру стулки

Герметичність вікна і ступінь притиснення до рами можна контролювати за допомогою циліндричних запірних механізмів. Тривалий термін служби гумового ущільнювача, так само, як і термін експлуатації фурнітури, залежить від грамотної настройки і якості ущільнювача.
У процесі регулювання, підкручують циліндри запірного механізму (цапфи), які знаходиться в торці віконних стулок. Буває, що виконання цих дій не дає відчутних результатів, в цьому випадку можливо потрібна заміна ущільнювача вікон.