Головна   /   Скління та оздоблення балконів та лоджій /   

Підлога на балконі (Київ)

Підлога на балконі та лоджії у Києві

Підлога на балконі або лоджії робиться в два етапи: підготовка основи та остаточне оздоблення (настил підлоги). Так забезпечується якість: без попередньої підготовки підлога довго не прослужить на балконі, та й сенсу в ньому буде мало.

На першому етапі проводяться підготовчі роботи та утеплення підлоги за допомогою піноплексу. У разі потреби здійснюється герметизація швів пінофолом, щоб надалі уникнути протягів, а також на балконі монтується каркас основи підлоги.

Якщо скління балкона робиться без виносу, то каркасом підстави для підлоги балкона служать дерев'яні лаги, розмір та крок укладання яких вибирається з урахуванням передбачуваних навантажень. У разі винесення скління каркасом підлоги служить металева зварна конструкція основи виносу, яка кріпиться до балконної плити.

На готовий каркас підлоги стелиться пінофол, а потім укладається фанера завтовшки 15 мм. Таким чином готується чорнова основа підлоги на балконі.

Кінцевим етапом підлоги на балкон служить його обробка. Тут необхідно визначитися з матеріалом покриття.
Матеріали покриття підлоги на балконі

Основними оздоблювальними матеріалами підлоги на балконі та лоджії є ламінат та лінолеум. Ці матеріали недорогі, зручні в експлуатації, мають середню зносостійкість, хороші характеристики міцності. Лінолеум не боїться перепадів вологості та стійкий до деформацій. Для ламінату та лінолеуму характерна велика різноманітність у кольоровій гамі.

Плитка

Плитка, як правило, кладеться, якщо на балкон встановлюється тепла підлога, оскільки вона добре проводить тепло та швидко нагрівається. Електрична тепла підлога на балконі є кабельною системою, яка використовується як основне або додаткове опалення.

Європол

Європол - це підлога з дощок високої якості з масиву деревини. В основному для європолу використовується деревина хвойних дерев. Підлогова дошка відрізняється довговічністю та натуральністю. Це екологічно чисте покриття має ще й чудові шумопоглинаючі властивості.

Паркетна дошка, паркетний масив, пробка

Паркетна дошка складається з трьох шарів: в основі її - ялинка, знизу вкрита фанерою, а зверху благородним деревом - дуб, горіх, тис і т.д.

Паркетний масив складається із цільної деревини. Паркет-масив намертво приклеюється до основи, тож розібрати його після укладання практично неможливо. Така підлога на балконі буде найдовговічнішою, це найвища якість, яка не старіє з роками.

Пробкова підлога відрізняється шумо- та теплоізоляцією, що дуже важливо для теплого балкона, особливо якщо вона об'єднана із суміжним приміщенням. Також це покриття значно м'якше за інші, екологічно чисте і максимально міцне.
Декінг (палубна дошка)

Декінг або терасна дошка – порівняно «молодий» та дуже модний матеріал для покриття підлоги на балконі.

Декінг виготовляється із деревини міцних порід. Декінг має особливу структуру обробки робочої поверхні - вздовж довжини дощок йдуть подовжні дрібні жолобки. Декінг стійкий до вологи та перепаду температури, його вільно можна використовувати на відкритому повітрі.

Якщо балкон не повністю герметичний, якщо там стоїть безрамне скління, або часткове скління, холодне, або його просто немає, палубна дошка відмінно підходить для покриття підлоги.