Головна   /   Скління та оздоблення балконів та лоджій /   

Обшивка балконів (пластиковою, дерев'яною вагонкою, МДФ) у Києві

Обшивка балкона пластиковими панелями ПВХ та вагонкою, вартість робіт пластикові панелі під дерево на балконі

Час йде і багато що змінюється, але лише призначення балконів та лоджій залишається таким самим. Тільки тепер ці приміщення, крім зручного зберігання тимчасово не потрібних речей, повинні стати комфортними, затишними та захищеними. Не рідко після ремонту балкон або лоджія стає повноцінним продовженням квартири, де можна облаштувати приміщення для відпочинку, маленький домашній садок або робочий кабінет.
Обшивка балкона пластиковими панелями

Дуже популярним матеріалом для оздоблення балконів та лоджій зсередини стали пластикові панелі, і не випадково. У панелей ПВХ безліч переваг, які особливо затребувані при ремонті лоджій та балконів, і саме позитивні властивості зробили обшивку балконів та лоджій пластиковими панелями найоптимальнішим варіантом:

 
  •         Легкість монтажу. Для обробки панелями ПВХ не потрібно попереднього вирівнювання стін та спеціальних навичок робіт
  •          Тривалий термін служби становить понад 10 років.
  •          Екологічність, гігієнічність, пожежна безпека
  •          Простий легкий догляд – достатньо протирати вологою ганчіркою з миючим засобом
  •          Величезний асортимент кольорів та імітацій
  •          Низька вартість


 Обшивка балкона пластиковими панелями – найпростіший і найдешевший спосіб використовувати приміщення по-новому, поєднавши практичність та затишок.

Хороше та якісне облицювання балкона або лоджії за допомогою пластикових панелей подарує можливість використовувати ці приміщення у новій якості. При бажанні обшити ці приміщення натуральним матеріалом радимо використовувати дерев'яну вагонку та євровагонку, яка поділяється на класи та буває:
  •         Клас Екстра – відсутність сучків, ідеальна поверхня;
  •         Клас А - трохи більше двох сучків, поверхня без видимих ​​ушкоджень;
  •         Клас В – допустимі дрібні пошкодження поверхні. Цей клас найбільш популярний для бюджетного варіанта обшивки балкона або лоджії і підкреслює натуральність матеріалу.

Обшивка балкона пластиковыми панелями
Обшивка балкона пластиковыми панелями
Обшивка балкона пластиковыми панелями