Головна   /   Тканинні ролети /   

Тканинні ролети день-ніч

Тканинні ролети день-ніч у Києві.

Рулонні штори Зебра (інша назва тканинні ролети Double-line, жалюзі День-Ніч) - це особливий вид рулонних штор, що набирає все більшої популярності на території України.

Основна відмінність рулонних штор Зебра від звичайних стає зрозумілою відразу після того, як ви їх побачите. І це – горизонтальні смуги на тканині. Слід зазначити й іншу відмінність, яка настільки очевидна - полотно рулонних штор Зебра двошарове, тобто. складається з паралельних один одному тканинних полотен.

У звичайних рулонних шторах полотно складається з одного шару тканини, який намотується на вал.

Завдяки наявності горизонтальних смуг на тканині, рулонні штори Зебра називають також тканинними горизонтальними жалюзі, хоча під горизонтальними жалюзі все ж таки більше прийнято розуміти саме традиційні алюмінієві або пластикові жалюзі.

Рулонні штори Зебра доречні там, де потрібні шик, краса, престиж та функціональність одночасно. Функціональність полягає у здатності рулонних штор Зебра на більш якісному та просунутому рівні регулювати освітленість приміщення порівняно із звичайними "суцільними" рулонними шторами.

Рулонні штори Зебра перетворять і зроблять кухонне вікно та всю кухню цікавішими та оригінальнішими.

Після сказаного вище стає зрозумілим механізм зміни освітленості за допомогою рулонних штор Зебра: ви тягнете за ланцюжок, смуги починають рухатися та перекривати один одного

Як і в звичайних одношарових рулонних шторах, в рулонних шторах Зебра для фіксації ланцюжка передбачений пластиковий грузик (його також називають дзвіночок)

Установка рулонних штор Зебра в цілому подібна до установки звичайних рулонних штор:
спочатку саморізами кріпляться бічні кріплення на пластикове вікно. У ці кріплення потім замикається вал з тканиною.
Яких видів бувають рулонні штори Зебра (День-Ніч)?

Тканини для рулонних штор Зебра можуть бути різними за кольором та текстурою, в чому ви можете переконатися, опустившись нижче по цій сторінці або безпосередньо в каталозі.

За будовою рулонні штори Зебра відрізняються так само, як і звичайні рулонні штори:

• відкритого типу (Міні) - найпростіший та найпопулярніший варіант.
• закритого типу в коробі (Уні, касетні) - дорожчий варіант, в якому вал і відповідно моток тканини не видно, а заховані в коробі. Цей варіант замовляють значно рідше через те, що він коштує приблизно в 2 рази дорожче звичайного (Міні).
• У випадку, коли хочуть встановити рулонні штори Зебра не на вікно, а на стіну і відповідно закрити таким чином подібно до традиційних штор весь віконний отвір, застосовується особлива система рулонних штор, яку прийнято називати Бокс (Box)

Скільки коштують рулонні штори Зебра (День-Ніч)?

В цілому, рулонні штори Зебра приблизно в 2 рази дорожчі за звичайні. Основна причина цього в полотні рулонної штори Зебра, що складається з двох шарів, а також його будови (наявності смуг).

Вартість рулонних штор Зебра залежить від типу рулонної штори (міні, уні або box), розмірів за шириною та висотою та обраної Вами тканини. Додатково оплачується установка (приблизно 10-20% залежно від складності)+транспортні витрати.
Тканевые ролеты день-ночь
Тканевые ролеты день-ночь
Тканевые ролеты день-ночь