Скління та оздоблення балконів та лоджій

Скління балконів та лоджій у Києві: технології та ціни скління лоджій

 
Ми займаємося склінням та оздобленням балконів у Києві з 2006 року.

Наші невисокі ціни на проведення робіт та надання послуг завжди порадують вашу кишеню, але якість завжди залишається на найвищому рівні. У нас ви не знайдете стандартних калькуляторів, щоб підрахувати вартість скління, оздоблення та утеплення балкона або лоджії. Усе це марна трата вашого дорогоцінного часу, т.к. навіть звичайний "хрущовський балкон" або стандартна "панельна" лоджія потребує детального розрахунку. І ви, якщо дійсно хочете упорядкувати ваш балкон або зробити якісне утеплення лоджії, візьміть в руки телефон і отримайте більш повну консультацію. Тим більше, що орієнтовну вартість послуг завжди можна узгодити з нашими професійними дизайнерами, але остаточна ціна завжди визначається лише детальним вивченням вашого балкона або лоджії. А поради наших майстрів допоможуть додати трохи родзинки до Вашого індивідуального проекту.
Ми виконуємо наступні роботи:

- Засклення балконів з профілю REHAU та OPENTECK

- Встановлення підвіконь

- Зварювання виносу

- Утеплення

- Стать

- Обшивка (пластиковою, дерев'яною вагонкою, МДФ)

- Шафки на балкон

- Висвітлення

- Сушіння для білизни


Скління балконів та лоджій під ключ

Скління балкона та лоджії допомагає не тільки захистити будинок від атмосферних опадів, пилу та вуличного шуму, але й зробити житловий простір комфортнішим. Тепле скління дозволить перетворити балкон на додаткову кімнату для відпочинку або роботи або просто розширити прилегле приміщення. У будь-якому випадку, після скління цей простір буде кориснішим, ніж раніше. Розглянемо різноманітні варіанти скління балконів та з'ясуємо, який із них кращий.

Не кожен знає, що балкон і лоджія - це різні види об'єктів, скління яких має свої особливості. Основні властивості балкона: виступає із площини стіни, відкритий зовні з трьох сторін; має огорожу; не опалюється; має дах чи окреме накриття; може бути заскленим чи ні. Розглянемо особливості різних видів скління балконів. Найбільш популярні види скління – тепле та холодне скління алюмінієм. При самостійному склінні украй важливо звернути увагу на такі моменти: правильність вимірювання; вибір найнадійнішої конструкції; при утепленні балкона його можна розширити за допомогою підкосів, що розходяться від балкона; Для кращої гідроізоляції та збереження шару поліуретанову піну варто обробити герметиком, спеціальною плівкою або нанести штукатурку.

Зверніть увагу: при склінні можливе встановлення вікон з трьома видами стулок: глухі, розсувні, що відкриваються.
Алюмінієві вікна

Холодне скління балкона застосовується в тому випадку, якщо перед вами стоїть необхідність зменшити навантаження на балконну плиту. Алюмінієві рами легші, але водночас негаразд добре зберігають тепло, як вікна ПВХ. При цьому площа балкона можна трохи розширити за допомогою винесення скління за межі парапетної частини. Для додаткової теплоізоляції можна обшити балкон вініловим сайдингом, а для гідроізоляції закрити стулки щітковими ущільнювачами. При холодному склінні балкона глухі стулки можуть поєднуватись як з розстібними, так і з розсувними. При використанні триполозкового профілю можливе пересування трьох розсувних стулок в один бік, при цьому москітну сітку можна не знімати, а просто відсунути. Розсувні вікна роблять приміщення більш функціональними. Холодне скління допомагає зробити температуру на балконі вище всього на 3-5 іноді на 9 градусів, тому перетворити його на тепле приміщення навряд чи вийде. Щоправда, рівень теплоізоляції залежатиме ще від кількох факторів – напряму вітру, його швидкості та стану стін. Очевидно, при виборі профілю варто віддати перевагу більш дорогим варіантам, які відрізнятимуться довговічністю, стійкістю до корозії та надійним захистом від вологи та пилу. При виборі холодного скління необхідно пам'ятати, що балкон відкритий назовні з трьох сторін, а значить, він буде більше схильний до виникнення протягів і витоку тепла. Отже, холодне скління балкона варто вибирати в тому випадку, якщо перед вами стоїть мета отримання додаткового приміщення для зберігання різних речей взимку та влітку. Переваги такого виду скління – у його відносно низькій вартості та швидкості установки. Усі роботи можуть бути виконані двома монтажниками протягом одного дня.


Пластикові вікна

Тепле скління балкона необхідне для того, щоб надійно утеплити прилегле приміщення та захистити його від протягів та опадів. В цьому випадку і влітку, і взимку на вашому балконі буде комфортний мікроклімат, а сам балкон може служити не тільки як склад, але і як житлова кімната. Крім установки ПВХ-профілів також знадобиться додаткове утеплення, внутрішнє оздоблення стін, підлоги та стелі. Недолік теплого скління в тому, що його не можна використовувати, якщо балкон не призначений для високих навантажень. При заскленні пластиковими вікнами використовуються стулки, що роблять використання балкона менш зручним і прикрадають частину корисного простору. Тепле скління балкона, внаслідок складніших робіт і використання більшої кількості матеріалів коштує набагато більше, ніж холодне. Орні пластикові вікна часто сильно пітніють при високій різниці температур всередині і зовні, в цьому полягає один з недоліків даного виду скління. Крім того, при монтажі можливі різні помилки, які призведуть до деформації рам та руйнування склопакетів. Тому дуже важливо під час виконання вимірів розкрити по периметру отвору оздоблювальні панелі та зняти розміри старої рами, а також врахувати зазори на теплове розширення.

Напівтепле скління

 Згадана вище проблема із запотівання пластикових вікон вирішується за рахунок установки на стулки допоміжної фурнітури мікрощілинного провітрювання або кліматичного клапана. Зазвичай вважається, що вікна ПВХ не можуть бути розсувними, але це не так. Теплі розсувні системи з ПВХ мають достатню тепло- і звукоізоляцію, герметичність і надійність. Така конструкція вікон дозволяє зробити простір більш функціональним та уникнути появи конденсату. Розсувні ПВХ-конструкції всередині доповнені армуванням, завдяки чому вони не схильні до деформацій, на відміну від алюмінієвих профілів. Бажано, щоб система мала високу рейку для уникнення примерзання. Можливе скління з використанням скла (4 - 5 мм) або склопакета (18 мм). В останньому випадку на балконі буде значно тепліше та тихіше. Крім того, розсувна система може комбінуватися зі звичайними поворотними та поворотно-відкидними вікнами.
Безрамне скління

Безрамне скління балкона – це насамперед естетика та максимальна кількість світла. Здійснюється за допомогою розсувних стулок із міцного скла, позбавлених імпостів. Це найдорожчий, можна сказати, ексклюзивний вид скління будь-яких приміщень. Ця технологія прийшла до нас із Фінляндії. Таке скління важко назвати теплим, проте воно досить добре захищає приміщення від вітру, опадів та бруду. При безрамному заскленні температура на балконі підвищується приблизно на 10 градусів. При виробництві конструкцій застосовуються найсучасніші та найтехнологічніші матеріали – нержавіюча сталь, загартоване скло, екологічно чистий пластик і алюміній. Загартоване скло має чудову міцність, надійно захищаючи балкон від сильного вітру та механічних впливів. Одна з переваг панорамного скління балкона – триваліший термін експлуатації порівняно зі стандартними ПВХ-системами. За бажання скла можуть бути як простими, так і тонованими в будь-який колір і навіть дзеркальними.

Типи скління лоджій: що вибрати? Характеристики лоджії: майданчик вбудований у приміщення (оточений стінами з трьох сторін); лоджія відкрита зовні лише з одного боку; має огорожу; не опалюється, може бути заскленою чи ні. Лоджія, на відміну від балкона, може бути поєднана з прилеглим приміщенням за допомогою видалення стіни, що їх поділяє. У цьому випадку необхідно отримати дозвіл відповідних служб та провести додаткові роботи з утеплення лоджії.
Холодне скління

Алюмінієвий профіль дозволяє використовувати різні типи відкриття стулок – як поворотні, так і розсувні. Однак потрібно знати, що холодне скління лоджій не можна використовувати вище 8-го поверху, оскільки стулки не витримають великих вітрових навантажень. При холодному склінні лоджій алюмінієвими конструкціями як внутрішній оздоблення стін і стелі зазвичай використовуються вінілова або звичайна вагонка, панелі ПВХ. Одним з можливих варіантів влаштування підлоги є покриття чорнової підлоги (або лагової конструкції) фанерою або іншим спеціалізованим матеріалом, наприклад ламінатом. Якщо з якихось причин неможливо використовувати пластиковий профіль, але при цьому ви хочете зробити свою лоджію теплою, можна використовувати конструкції з профільної системи AGS або Newteс. Цей металевий профіль доповнений спеціальними термовставками, які дозволяють зробити тепле скління лоджії. У цьому випадку стулки можуть бути поворотними або поворотно-відкидними. Недолік цього профілю в тому, що він досить тяжкий, а значить, може бути встановлений не скрізь. Крім того, він має велику вартість у порівнянні зі звичайним холодним склінням або склінням з використанням ПВХ профілів.

Тепле скління балкона та лоджії

Тепле скління лоджії може проводитися як від парапету, так і на всю довжину - від підлоги до стелі, при цьому нижня частина залишається глухою. Стики герметизуються за допомогою піни, а для утеплення використовується екструдований пінополістирол, який за своїми характеристиками набагато надійніший за пінопласт. Після скління, утеплення та обшивки можливе встановлення сонцезахисних систем (жалюзі). Можуть використовуватись рулонні штори, штори пліссе. Стулка може відкриватися, перекидатися разом із ними. При бажанні на лоджії можна також влаштувати теплу підлогу та додаткове освітлення. Якщо лоджія тонка, то для організації додаткового місця можна винести віконну конструкцію на вулицю на ширину підвіконня. Найбюджетніший варіант обробки – обшивка вінілової вагонкою. При установці теплої підлоги та системи мікропровітрювання лоджія не потребує додаткового опалення. Ширина утеплювача при теплому склінні лоджій повинна бути не менше 100 мм і для того, щоб забезпечити це значення, до світлопрозорих конструкцій додається розширювальний профіль шириною 40, 60 або 100 мм. Конструкція при цьому буде дорожчою, проте це цілком виправдано і навіть необхідно для того, щоб лоджія була досить теплою. Скління лоджії на верхніх поверхах має свої особливості, тому що в цьому випадку верхнє перекриття відсутнє і потрібно робити дах. При цьому важливо врахувати навантаження снігу взимку та забезпечити шумоізоляцію на випадок дощу. Такий варіант теплого скління, безумовно, коштуватиме дорожче.

Напівтепле скління балкона та лоджії

Напівтепле скління лоджії (наприклад, за допомогою профілю Slidors) є актуальним у тому випадку, якщо ви хочете підтримати плюсову температуру всередині, але при цьому у вас немає необхідності у серйозному утепленні. Пластикові розсувні системи мають меншу теплоізоляцію в порівнянні зі стандартними склопакетами, проте є більш надійними та функціональними. Стулки не займають корисного простору, що вкрай актуально для маленьких лоджій. Ще один плюс конструкції – невелика ціна та мала вага, завдяки якому її можна встановлювати на будь-яких балконах чи лоджіях. Дане скління можна інтегрувати з орними ПВХ системами.
Панорамнесклення балкона та лоджії

Панорамне скління лоджії особливо актуальне, якщо ви хочете надати приміщенню більшого освітлення. Даний вид скління актуальніший для лоджії, ніж для балконів, так як лоджії відкриті тільки з одного боку. При звичайному склінні лоджії перешкода для проникнення світла може досягати 1/10 від площі скла, а це чимало. Якщо ви не плануєте подальшого утеплення лоджії, панорамне скління буде ідеальним з точки зору освітленості сполученого приміщення. Безрамні конструкції із загартованого скла чудово захищають від негоди, але мають високу теплопровідність. Стулки при цьому можуть бути розсувними та розстібними (останні особливо гарні при нестандартній формі лоджії). Конструкція досить надійна і безпечна, але має нижчі тепло- і шумоізоляційні властивості в порівнянні з пластиковими системами. До недоліків даної системи можна також віднести неможливість встановлення москітних сіток та характерний гуркіт, який може з'являтися при сильних поривах вітру.Ул О. Телиги
ул Ванды Василевской
Бровары ул Шевченко
ул. Гетьмана