Головна   /   Скління та оздоблення балконів та лоджій /   

Освітлення на балкон (Київ)

Освітлення на балкон у Києві

Яке висвітлення можна провести на балкон?

Освітлення на балконі дозволяє зробити зону відпочинку або роботи максимально комфортною, у тому числі ввечері та вночі. Установка всього одного світильника дозволить читати книги, працювати з документами чи комфортно за комп'ютером.

Наша компанія пропонує проведення освітлення як одиничну послугу та як комплексний підхід до скління та оздоблення балкона та лоджій. Наші майстри не тільки зроблять проект монтажу проводки, але також допоможуть вибрати та встановлять усі прилади для освітлення за короткий термін.

Перед тим, як розпочати роботу, необхідно визначитися, які освітлювальні прилади та в яких місцях ви плануєте розміщувати. Комусь достатньо буде всього кілька ламп, вбудований у навісну стелю або гіпспокартон, іншим знадобиться монтаж повноцінної люстри. Якщо ви плануєте розмістити столик для роботи на балконі, можна провести до нього розетку і включати настільну лампу. Якщо заздалегідь не продумати систему освітлення, доведеться тягнути проводку поверх оздоблення. Це не тільки не дуже гарно, а й не зовсім безпечно! Адже навіть якісне оздоблення та скління балкона не можуть гарантувати, що на проведення не потраплять краплі дощу або вони не постраждають від сильної вологості.

Досить часто разом із монтажем освітлювальних приладів, у нас замовляють встановлення розеток на балконах та лоджіях. Адже комфортні умови за сучасними мірками – це не тільки м'який диван та столик для філіжанки кави, але також розетка для комп'ютера, телевізора або навіть Wi-Fi маршрутизатора.

Вибір освітлювальних елементів для балкону

Встановити на балконі можна практично всі типи освітлювальних приладів, які ми звикли використовувати у квартирах. Найчастіше розміщують світильники, бра, торшери, вбудовують лампи в стелю та стіни, підсвічують підвіконня та жалюзі.

Вибирати типи та кількість приладів варто виходячи з площі балкона, потреби у певній діяльності та ваших особистих уподобань. Наприклад, якщо ви плануєте організувати на лоджії повноцінний робочий кабінет, то бажано встановити як мінімум кілька світлових приладів по периметру і більш потужний поруч із робочим столом. Якщо ж ви там плануєте відпочивати виключно ввечері чи спати, то достатньо буде одного торшера чи світильника на стіні, не надто потужного. Визначтеся відразу з типом освітлення: холодним, теплим або лампами денного світла.

При монтажі світильників не варто забувати про те, що балкон - це насамперед джерело природного освітлення. Для людських очей денне світло приємніше оку, тому давайте сонцю більше пріоритету, ніж штучному освітленню! Крім того, щоб з комфортом перебувати на такому балконі вночі або пізно ввечері, варто подбати про встановлення жалюзі. Спекотного літа обов'язкові будуть москітні сітки, які пропускатимуть свіже повітря, але стати перешкодою для комарів та інших комах. Як відомо, вони можуть йти до джерела світла.

Монтаж електропроводки для світильників

Проводка може бути кількох типів: відкрита та закрита.

Для того, щоб провести відкриту проводку, достатньо вибрати відповідний кабель та встановити спеціальні опорні елементи. Вони закріплюються до стелі та стін на шляху до освітлювальних приладів. Це найбільш простий, швидкий та доступний за ціною метод. Ще один плюс такого методу - простота заміни чи ремонту проводки у разі пошкодження.

Прихована проводка передбачає створення тунелів для неї в бетонних або цегляних стінах або прихованої під обшивкою. Такі тунелі виготовляються за допомогою спеціального інструменту, далі в них укладається провід і ховається штукатуркою або гіпсокартоном. Щоб уникнути попадання вологи на дроти та займання, необхідно ретельно заізолювати проводку за допомогою спеціальних коробів та гофрошлангів.
Освещение на балкон (Киев)
Освещение на балкон (Киев)
Освещение на балкон (Киев)
Освещение на балкон (Киев)