Головна   /   Статті /   Ремонт металлопластиковых окон Киев

Регулировка окон ПВХ в Киеве

Регулировка окон ПВХ в Киеве


Наши фахівці вже не перший рік займаються регулюванням фурнітури віконних блоків, тому вони оперативно і якісно проведуть роботи, необхідні для забезпечення їх повної герметичності і максимальної шумоізоляції.

Проведемо регулювання будь-якого вікна

Регулювання пластикових вікон

Фурнітура пластикових вікон має особливі точки налагодження на петлях. Це дозволяє налаштовувати положення стулки в горизонтальній і вертикальній площинах, ліквідуючи перекоси. Також можливе регулювання ступеня притиску по сезону - "зима", "літо". Переклад вікна рекомендується проводити 2 рази на рік - це допомагає уникнути продування в холодну пору року і пересихання ущільнювача в спекотні дні.

Регулювання алюмінієвих вікон

Через велику вагу, стулки алюмінієвих вікон навіть при належному обслуговуванні починають провисати. Це веде до перекосів, продування, утворення криги в зимовий час. Тому даними вікнам необхідна профілактична регулювання не менше 1 разу на рік. Також слід проводити зміну режиму вікна (зима, літо), очистку і мастило фурнітури.


Регулювання євровікон

На дерев'яні євровікна встановлюється така ж фурнітура, що і на пластикові. Догляд за віконною системою полягає в періодичному усунення дефектів, викликаних тривалою експлуатацією і температурними перепадами. Для настройки використовуються спеціальні регулювальні вузли, розташовані на петлях, для налаштування притиску - ексцентрики і відповідні планки.

Коли потрібно регулювання вікна


Фурнітура є злагоджену систему, яка забезпечує плавних хід стулок, дозволяє налаштовувати режими провітрювання і ступінь притиску. Кожна деталь механізму має термін експлуатації, розрахований на обмежену кількість циклів відкриття / закриття. Після чого виходить з ладу, приводячи до порушення якісних характеристик вікна. Недостатня кількість мастила і забруднення погіршують ситуацію, прискорюють знос фурнітури і призводять до дефектів різного роду.

Причини для виклику майстра по регулюванню вікон:

Заїдання віконної ручки. Тривала експлуатація вікна призводить до розхитування кріплень ручки, тому штифт починає вільно обертатися в пазу, приводячи до заїдання і прокручування. Вирішити проблему допоможе підтяжка кріплень або заміна даного елемента.

Протяг, утворення криги в зимовий час. Причина - стулка нещільно прилягає до рами в закритому положенні. Це призводить до витоку тепла з приміщення, втрати герметичності світлопрозорих конструкцій.
Провисання або перекіс стулки. При порушеною геометрії стулка може зачіпати віконну коробку зверху, знизу або збоку. Утворюються щілини, поверхня рами оцарапивается.

Стулка перестала відкидатися. Проблема може критися в зламаних ножицях або недостатній кількості мастила.
Проблеми з відкриванням і закриванням - тяжкий перебіг стулки по напрямних, перестала закриватися віконна засувка.

Утворення конденсату між склом склопакета. Ця проблема говорить про недостатню герметичності віконної конструкції. Слабкий притиск - це тільки одна з можливих причин. Також на герметичність впливає склопакет і ущільнювач. Тому для пошуку причини і виправлення дефекту потрібна допомога професіонала.

Зміна режиму притиску стулки «зима» / «літо». Щільний притиск стулки ( «зима») перешкоджає проникненню холодного повітря в приміщення. У теплу пору року необхідно послаблювати ступінь притиску (переводити в «літній» режим), що дозволяє повітрю циркулювати, а також захищає ущільнювач від деформації.

Конденсат на стекле. Перекос стулки окна. Образованіе криги на склопакеті

Будь-який з представлених дефектів - це привід звернутися до майстра.
Тільки професіонал може визначити справжню причину поломки і усунути її без шкоди для всього механізму. Самостійна налагодження може коштувати не тільки витраченого часу, а й погіршити ситуацію, привести до дорогого ремонту.

Які проблеми допомагає вирішити регулювання вікна?

Регулювання вікна допомагає повернути теплоеффектівность і комфортну експлуатацію конструкції:
  • усунути прокручування віконної ручки;
  • налагодити плавний хід стулок;
  • ліквідувати перекоси і провисання стулок;
  • уникнути утворення криги і конденсату;
  • ліквідувати щілини між рамою і стулкою;
  • продовжити термін служби віконного ущільнювача.
  • Інструкція по самостійній регулюванню вікон

На пластикові, дерев'яні та алюмінієві вікна встановлюється ідентична фурнітура. Відмінності полягають в технічних тонкощах налагодження системи певного виробника.

Щоб провести настройку фурнітури самостійно, спочатку слід визначити бренд фурнітури (розташований на торцевій стороні стулки). З необхідних інструментів знадобиться: шестигранний ключ (4 мм), хрестова викрутка, плоскогубці і машинна мастило.

Інструкції для найбільш популярних виробників віконної фурнітури розташовані нижче.

Roto

Maco

Sigenia-Aubi

Winkhaus

Kale Сапфір